Buta sërish në bashkëpunim

By

Para pak ditësh, Buta publikoi bashkëpunimin e tij me Singullarin, një këngë që u mirëprit nga publiku.

Pas këtij projekti muzikor, reperi nga Ferizaj ka paralajmëruar një tjetër duet.

Këtë e ka bërë të ditur përmes Instagramit ku postoi një pjesë të shkurtër nga klipi.

Kënga është në bashkëpunim me Agoagovala dhe pritet të publikohet të premten në orën 20:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm