“Pse po flet kot?”, përplasen Andi me Julianën (VIDEO)

By

Andi dhe Juliana kanë debatuar sot lidhur me një ‘prank’ që ishte bërë më herët në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova nga çifti Alisa dhe Urim.

Andi i tha se Juliana është në mesin e njerëzve që nuk i pëlqen shakatë e tilla.

Ndërsa, Juliana e kundërshtoi duke i thënë: “Pse po flet kot?”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm