Pse nuk është publikuar akoma klipi i Arilenës?!

By

Fituesja e X Factor Albania 2, Arilena Ara ka kohë që ka paralajmaruar projektin ‘Vegim’.

Kjo këngë është një dedikim për babain e saj e është promovuar në sezonin e fundit të X Factor Albania.

Ky projekt është realizuar edhe me klip që në qershor dhe është gjithçka gati por që akoma nuk është lançuar.

Prive.al ka kontaktuar me stafin e Arës të cilët kanë thënë arsyeja pse akoma nuk është klipi në  YouTube ka të bëjë me probleme e kanalit që duhej ta postonte por që tani spotet e këngëtares do  të jenë në një llogari të re e shumë shpejt do të publikohet ‘Vegim’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm