Pse nuk do të ketë bashkëpunime nga Ronela këtë verë?

By

Bashkëpunimet nuk janë në planet e Ronela Hajatit për këtë verë.

Kështu ka treguar artistja të shtunën në Prive, duke thënë se do ti bashkoj forcat me kolegë në dimër, teksa në sezonin e nxehtë do të sjell vetëm këngë solo.

E para do të vij brenda këtij muaji dhe mban titullin “Aventura”.

Ky projekt sipas Hajatit është më i miri ndonjëherë nga ajo për stinën e verës.

Klipi do të xhirohet brenda pak ditëve nga Imagine Films e teksa detajet i zbulon vetë artistja në këtë intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm