Pse Loredana u zhduk papritur nga Instagrami?

By

Ka disa ditë që nëse kërkoni emrin e Loredanës në Instagram, nuk e gjeni.

Llogaria e saj me miliona ndjekës ‘u zhduk’ në heshtje.

Por pse ndodhi kjo?

Gjithçka mund të lidhet me projektet e saj të fundit të cilat i ka përmendur vazhdimisht si dhe albumin për të cilin ka kohë që ka nisur të punojë.

Megjithaë, një tjetër arsye që mund ta ketë shtyrë Loredanën drejt këtij vendimi, është pushimi nga rrjetet sociale për një kohë, gjë të cilën e kanë bërë shpesh edhe yjet ndërkombëtar.

Gjithsesi, edhe pse reperja e famshme e ka mbyllur llogarinë e saj, ai i vazjës së saj Hanës vazhdon të jetë aktiv e të cilin e menaxhon ajo dhe ish-burri i saj Mozzik./Prive.al

View this post on Instagram

☘️

A post shared by Hana Aliu (@hanaaliu) on

Artikuj të ngjashëm