“Pse lidhja me Xhulin është vetëm për lojë?”, Atdheu ka një përgjigjje për të gjithë (VIDEO)

By

Siç e do tradita e “Vëllait të Madh” edhe këtë të enjte është shtruar darka për gjashtë prej banorëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova.

“Pse pothuajse të gjithë jemi të sigurt që lidhja me Xhulin është vetëm për lojë?”, ishtë një nga pyetjet drejtuar Atdheut.

“Nëse do të ishte lidhja me Xhulin vetëm për lojë, kisha tentuar të shkoj në finale dhe ta marrë çmimin e madh. Kështu që nuk kam pse e shfrytëzojë Xhulin për lojë. Mund të arrij finalen edhe vetëm”, ka thënë Atdheu pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm