Pse Edona shpërtheu ndaj Ganisë?

By

Debati mes Ganisë dhe Edonës ka vazhduar për një kohë të gjatë në ‘Prime’ e kësaj të premte në Big Brother VIP Kosova 2.

Në një moment, Edona i tha Ganisë se e ka kuptuar strategjinë e lojës së tij.

“Krejt më kanë pritur mirë, taktikën tënde e kam mësuar, shumë mirë ta kam mësuar”, i thotë Edona, Ganisë.

Artikuj të ngjashëm