Franceska më e bukura e Shqipërisë por kush u zgjodh Miss Universe Kosova?

By

Plot çmime dhe surpriza ka sjelle mbrëmjen e djeshme spektakli i bukurisë “Miss Universe Albania 2024”.

Françeska Rustemi ka fituar çmimin e madh për Shqipërinë, ndërsa u zgjodhën vajzat fituese edhe për Kosovën dhe Malin e Zi.

Edona Bajrami u zgjodh Miss Universe Kosova teksa Rumina Ivesaj, Miss Universe Mali i Zi.

Artikuj të ngjashëm