Pse DJ PM nuk publikon fotografi me Sarën?

By

Që pas daljes nga shtëpia më e famshme “Big Brother VIP Albania”, DJ PM dhe Sara vazhdojnë të jenë një nga ciftet më të ndjekura.

Së fundmi, një nga ndjekësit kureshtarë të DJ PM e pyeti artistin se pse ai rrallë herë publikon fotografi me Sarën.

“Se e din ajo sa e dua unë pa foto hiç, se nuk ka nevojë me nxjerr foto për ti treguar sa e dua, se ajo e din sa e dua unë”, ka thënë PM.

Ndiqni të plotë reagimin e tij në Instagram në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm