Projekti i ri i Luanës më në fund ka datë publikimi (FOTO)

By

Ka disa ditë që po e paralajmëron dhe më në fund, pritjes i dha një datë!

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se kënga e saj më e re do të publikohet nesër në ora 17:00.

Ky projekt mban titullin ‘Vetëm dy’  dhe e sjell Luanën solo, pas suksesit me ripërpunimin e hitit të Bujar Qamilit ‘Mi dhe flakë mallit tim’.

Videoklipi është veror, me Gjakovën si lokacion të zgjedhur për realizimin e tij.

NESER, 17:00 !!! My new single drops tomorrow. #VetemTy ??

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Mbetet ta shohim nesër se me çka do të na surprizojë Luana. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm