Projekti i ri i Kidës publikohet shumë shpejt

By

Para gati dy muajsh Kida publikoi pak nga projekti i saj i ri i cili do të titullohej “Paranojë”.

View this post on Instagram

This is not Paranoia🙊!!!! @mixeyofficial

A post shared by KIDA (@kida) on

Mirëpo që atëherë fansat e këngëtares kanë pritur me padurim projektin e ri duke e parashikuar atë si një tjetër hit nga Kida.

Sot me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Kida shkruan se shumë shpejtë do të lansohet projekti i saj i ri dhe i falenderon të gjithë për përkrahjen dhe durimin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm