Rina zbulon pak nga “Gigi 2” me Sinboy (VIDEO)

By

Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sinboy, kanë paralajmëruar “Gigi 2”.

Çifti nuk ka dhënë datë për publikimin e këtij projekti muzikor por këngëtarja ka ndarë pak nga kënga në llogarinë  e saj në Instagram.

E veçanta e kësaj kënge është se Sinboy këndon shqip gjë që nuk e ka bërë më parë për shkak të famës së tij në Greqi.

Dëgjojeni më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

GG #MMalbum Who wants it? 🐉

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Artikuj të ngjashëm