Probleme të vazhdueshme shëndetësore: Bebe Rexha duhet t’i nënshtrohet operacionit

By

Para pak ditësh, Prive, raportoi se këngëtarja e njohur botërisht, Bebe Rexha është në gjendje të keqe shëndetësore, për shkak të një infeksioni në sinus.

Këto probleme kanë qenë të vazhdueshme, dhe në një konsultë më doktorin e saj, ajo kuptoi se do duhet t’i nënshtrohet një operacioni, në mënyrë që ti japë fund problemeve me sinus një herë e përgjithmonë.

Lajmin e bëri të ditur vetë këngëtarja më disa video të postuara në Instastory.

Për më tepër edhe qenushi i saj Bear, kishte ditë që nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore, e ashtu si Bebe edhe ai do i nënshtrohet një operacioni. Mjeku i kishte thënë që qenushi i saj ka nevojë për një operacion në gju. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm