Enca shembull për tu ndjekur, kjo është porosia që u la fansave të saj të vegjël (VIDEO)

By

E përkushtuar dhe e dedikuar në muzikë tani, këngëtarja Enca Haxhia, dikur ishte një nxënëse shembullore që e donte shumë shkollën.

Këtë ajo e tregoi në emisionin e javës që lamë pas në Prive, ku rrëfeu “10-të gjëra që s’i kemi ditur për të”.

Këngëtarja e famshme ndër të tjerash tha se e donte shumë shkollën dhe se e konsideronte Edukimin si pjesë shumë të rëndësishme të së ardhmes së saj.

Madje ajo i porositi fansat e saj të vegjël, që të shkojnë në shkollë dhe të studiojnë.

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm