Prive zbulon çfarë bëri Tuna në Afrikë (VIDEO)

By

Me siguri shumë prej jush i keni parë fotografitë e Tunës në Afrikë, saktësisht në Mauritius gjatë verës.

Këngëtarja nuk e kishte me vete bashkëshortin e saj Patrisin e as djalin Tianin dhe ne ju tregojmë pse.

Tuna ishte me ekipën e saj pasi atje ka xhiruar një videoklip të ri i cili pritet të dalë së shpejti.

Detajet mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Theksojmë se së fundimi këngëtarja ka marrë rrugë drejt Amerikës për t’u bashkuar me burrin e saj dhe në këtë mënyrë iu dha fund të gjitha thashethmeve për një ndarje të mundshme të çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm