Tani një seks bombë, por kështu dukej Oriola Marashi para famës!

By

Është një emër i njohur për pamjen që ka, e edhe më e përfolur u bë për faktin se u afrua me labelin e Noizyt, në OTR.

Image result for oriola marashi

Modelja shqiptare Oriola Marashi, po që është një seks bombë me tipare fantastike fizike dhe vëmendjen po e merr edhe me publikimin e imazheve gjysmë e zhveshur në rrjete sociale.

Por Oriola Marashi s’ka pasur gjithnjë këtë pamje.

Vjet më parë ajo ishte më e thjeshtë dhe më pak e kuruar se sa që është sot. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm