Pritjes i erdhi fundi, publikohet “Copa Copa” nga Dafina dhe Albani

By

Dafina Zeqiri dhe Alban Skenderaj kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Copa Copa” titullohet kënga, e cila është publikuar në platformën Youtube.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm