PRINCESHA E FJOLLËS

By

Fjolla Morina pak ditë më parë solli në jetë vajzën e saj të dytë.

Lindja e cila u bë në Shtetet e Bashkuara shkoi mirë dhe foshnja e Fjolla gëzojnë shëndet të plotë.

Këngëtarja ka ndarë në Snapchat me fansat disa foto ku shihet e lumtur teksa mban vajzën e saj.

Të kujtojmë se Fjolla edhe gjatë shtatëzanisë nuk mungoi në skenë duke sjellur këngën ‘Syn syn’ dhe një varg setesh fotografike. /Prive.al/

Screenshots_2015-08-14-09-58-38Screenshots_2015-08-14-09-59-02

Artikuj të ngjashëm