E gjithë familja Haradinaj bashkohet në Francë (FOTO)

By

Politikani i njohur, Ramush Haradinaj, i cili po mbahet i bllokuar tash e një kohë në Francë sipas një aktakuze të lëshuar nga Serbia, duket se është lumturuar disi ditën e sotme.

Mungesa e familjes dhe e shoqërisë janë dy nga gjërat kryesore për të cilat politikani ka pasur nevojë më së tepërmi në këtë periudhe/

Por, këtë mungesë i’a ka plotësuar tashmë bashkëshortja Anita,e cila personalisht ka qenë disa herë për vizita në Francë tek ai.

Dita e sotme përpos saj afër Ramushit i gjenë edhe fëmijët me të cilët politikani po çmallet pas një periudhe mjaft të gjatë. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm