Prime i parë i Big Brother VIP Kosova 2 thyen çdo rekord shikueshmërie!

By

Këtë të premte ishte spektakli i parë Prime i Big Brother VIP Kosova 2 dhe spektakli mbrëmë u përcoll nga një audiencë e gjerë duke thyer kështu çdo rekord shikueshmërie.

Big Brother VIP Kosova është bërë padyshim një sensacion i madh, duke pushtuar zemrat dhe mendjet e shikuesve në mbarë vendin. Që nga fillimi i tij, shfaqja jo vetëm që ka mbledhur një bazë të dedikuar fansash, por ka depërtuar edhe në strukturën e shoqërisë sonë.

Ashtu si vitin e kaluar edhe nata e mbrëmshme bashkoi shqiptarët, jo vetëm në Kosovë, por anë e mbanë botës ku ka shqiptarë duke thyer çdo rekord shikueshmërie. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm