Prezantuesja shqiptare zbulon gjininë e fëmijës për ditëlindje

By

Prezantuesja e njohur shqiptare ka zbuluar më në fund gjininë e fëmijës.

Fatma Methasani, njoftoi përmes Instagramit se ajo dhe i dashuri i saj Alfio Rrotani, janë në pritje të një djali.

“Me dy cunat e mi të preferuar,njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti!”, ka shkruar Fatma nën postimin e bërë në Instagram.

Nëse nuk e dini, ajo sot feston ditëlindjen e 25-të dhe s’kishte ditë më të mirë dhe më të veçantë se kjo për të zbuluar gjininë e bebit.

Shumë urime çiftit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm