Prezantuesja shqiptare largohet nga spektakli i ri akoma pa nisur

By

Në programin special për Shën Valentin, konfirmoi nisjen e një spektakli televiz me bashkëpuntorë nga Shqipëria dhe Italia.

E për këtë arsye, zbuloi se emisioni që aktualisht drejton “Why not” do të jetë në pauzë.

Mirëpo, duket se gjërat nuk shkuan siç u planifikua dhe akoma pa nisur, Roza Lati u largua nga projekti që e paralajmëroi.

Prezantuesja sot ka treguar se do të rikthehet tek ‘bebja e saj’ siç e quan ajo programin ‘Why not’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm