“A ka diçka mes teje dhe Adelinës?” – Skerdi i përgjigjet ndjekësit

By

Javën e kaluar, Skerdi dhe Adelina Ismaili sollën bashkëpunimin e tyre të parë.

Artistët vendosën të bëjnë remake këngën “Amaneti” të Adelinës, kënduar shumë vjet më parë.

Ky projekt u prit mjaft mirë nga publiku dhe numëron afër 1 milion klikime në YouTube.

Por, a ka diçka mes Skerdit dhe Adelinës?

Në fakt, këtë pyetje e ka bërë një ndjekës në Instagram, kur Skerdi hapi mundësinë e pyetje/përgjigjeve.

Ai bëri me dije se ka respekt të madh për divën shqiptare dhe asgjë më shumë.

Theksojmë se Skerdi është i martuar me gazetaren Vesa Rama, me të cilën po presin të bëhen prindër edhe pak ditë ndërsa Adelina është nënë e një djali i quajtur Uliks.

Më poshtë përgjigja e tij e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm