Prezantuesi shqiptar së shpejti baba për herë të parë

By

Prezantuesi i emisionit investigativ “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ka zbuluar se ai dhe bashkëshortja e tij janë në pritje të ëmbël. Çifti po bëhen prindër për herë të parë.

Ai ndau një fotografi ku ledhaton barkun e rrumbullakët të partneres por nuk zbuloi gjininë e foshnjës që po presin.

“Të bekuar nga Zoti dhe më të lumtur se kurrë! Iva Vaqari të dua akoma më shumë”, shkruan Doriani përkrah imazheve me partneren. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Dorian Ramaliu (@dorian_ramaliu)

Artikuj të ngjashëm