Yllka Kuqi gati këngën e re!

By

Këngëtarja Yllka Kuqi vitin që e lamë pças ka publikuar dy projekte. Në janar ka lançuar duetin me Ramadan Krasniqin e ndërkaq në mars këngën ‘I mallkuar’.

Kjo e fundit regjistroi mbi një million klikime në kanalin e Yllkës në YouTube. Ndërsa tani pas 10 muajsh Yllka ka përfunduar projektin më të ri.

Kënga do të jetë produkt muzikor i Bini Diez dhe pritet që të shoqërohet me videoklip.

Artikuj të ngjashëm