Premtimi i mbajtur që dëmtoi seriozisht kuletën e Labit (VIDEO)

By

Këngëtari Labinot Tahiri si i ftuar në Prive në prag të publikimit të projekteve të reja muzikore shpalosi shumë gjëra nga ana profesionale dhe ajo privae.

Mes tjerash, Labi zbuloi se viti 2019 ka qenë goxha i vështirë financiarisht për të.

E gjithë kjo shkaku i bojkotit të mbrëmjeve muzikore në Europë shkaku i premtimit të dhënë sa ishte deputet për të mos lëvizur deri në liberalizimin e vizave për të gjithë kosovarët.

Kjo duket të ketë ndikuar goxha në xhepin e familjes së këngëtarit, siç e zbuloi ai vetë në intervistën për gazetarin Artan Telaku.

E plotë, më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm