Gashani lanson koleksionin e parë ‘couture’

By

Javën që lamë pas në Prishtinë u shpalos një koleksion i ri nga një dizajner i ri i talentuar.

Tahir Gashani debutoi në fushën e modës me koleksionin e tij të parë në prani të shumë të ftuarve, mes tyre edhe fytyra publike.

Prive ishte në event dhe ju sjell më poshtë materialin e plotë.

Artikuj të ngjashëm