Enca dëshiron të dobësohet, por po ndjek rrugë të gabuar!

By

Pak ditë më parë e mbushi Instagramin me fotografi ku tregonte se kishte nisur palestrën.

“S’jam vajza më fit në botë, por jam rrugës për tu bërë”. Këngëtarja Enca Haxhia që shpesh është kritikuar nga publiku për kilogramët e tepërt, ka nisur procesin e dobësimit, ama diçka po e bën gabim!

View this post on Instagram

KUJT PO I HAN?

A post shared by ENCA (@enca) on

Sado të shijshme që janë e të parezistueshme, pica është “vrasësi” i dietës së shëndetshme që të duhet të ndjekësh për të larguar kilogramët.

E Enca pikërisht për drekë po hante një copë pice dhe e ka publikuar në Instagram një fotografi, duke e treguar se sa e lumtur është që po ha e sa bukur ia kishte kaluar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm