PREMIERË: Nora Istrefi vjen me ‘Majëm’

By

Sapo është publikuar projekti i shumëpritur nga Nora Istrefi i titulluar ‘Majëm’

Kënga është punuar tek Cricket, ka melodi të Norës, tekst të shkruar mes tjerash edhe prej Era Istrefit dhe Yll Limanit teksa për videoklipin është përkujdesur Entermedia.

 

Artikuj të ngjashëm