Në lidhje? Rike Roçi flet për herë të parë dhe e ka me mediat!

By

Mediat online duket ta kenë mërzitur sërish bukuroshen shqiptare, Rike Roçi.

 

Raportimet e fundit se ajo ‘ka konfirmuar lidhjen me boksierin Kristian Prenga përmes urimit të ditëlindjes’ kanë bërë që ajo të reagojë duke demantuar raportimet.

Përmes rrjeteve sociale, Roçi është shprehur:

‘Të bësh urime për një ditëlindje nuk do të thotë të konfirmosh idhje ose që je duke u fejuar. Më lini rehat, përherë më keni bërë keq. E para, nuk jam modele. E dyta, keni 10 vite që ju ka ngel goja modelja e Big Brother. Kjo sepse nuk dini asgjë mbi jetën time por vetëm shpikni. Nuk kam folur kurrë për jetën time private e kurrë nuk do e bëj’.

Teksa Rike mohon ato që shkruhen, mediat në Shqipëri kanë raprotuar edhe kur janë njohur e si ka nisur dashuria mes protagonistëve. Thuhet se dyshja janë njohur në Milano, qytetin ku jeton Rike dhe që nga ajo kohë Prenga e viziton shpesh atë qytet të Italisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm