A do ta agjërojë Meda, Ramazanin? (VIDEO)

By

Të shtunën që sapo kaloi, 25 pyetjeve të Prive, iu përgjigj Meda.

Këngëtari zbuloi shumë gjëra rreth veres përmes kësaj rubrike.

A do ta agjërojë Meda, Ramazanin, meqenëse jemi shumë afër muajit të shenjtë?

Përgjigjen e dha këngëtari dhe ju mund ta kuptoni përmes videos së mëposhtme dhe jo vetëm.

A është xheloze gruaja e tij dhe sa paguhet në një dasmë, këto dhe shumë të tjera i kuptoni duke klikuar më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm