Po vjen një nga bashkëpunimet muzikore më interesante

By

Një bashkëpunim interesant është në horizont.

Enca që është një emër i konsoliduar i industrisë së muzikës dhe Don Xhoni reperi që hyri ‘furishëm’ në këtë industri, janë bërë bashkë për një projekt.

Para dy ditësh Enca publikoi një projekt të ri, ndërsa Don Xhoni pas dy ditësh do publikojë një projekt solo, u gjendën bashkë në studion e producentit Mixey, që lë të kuptohet vetëm një gjë – bashkëpunim!

Detaje të tjera Prive do ua transmetojë sapo të bëhen të ditura. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm