Po të mundej Dafina Zeqiri do të zgjidhte këtë foto për pasaportë

By

Si shumë nga ne edhe Dafina Zeqiri do të donte të zgjedhte foton e pasaportën. Në llogarinë e saj në Instagram ajo postoi një fotografi portret të vetes duke shkruar, “Nëse do të mund të zgjedhja fotografinë e pasaportës time…”

Para pak ditësh Dafina Zeqiri publikoi projektin “Një herë në jetë”, i cili u prit shumë mirë nga publiku.

Ajo po qëndron e izoluar dhe gjithë këtë kohë ajo po e shfrytëzon për të punuar në projekte dhe albumin e ri. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm