Po të ishte shtazë, cila do të ishte Bruno?

By

Në intervistën 60 sekonda të emisionit Prive, këtë të shtunë ishte Bruno.

Këngëtari i cili muajin e kaluar solli bashkëpunimin me Shkurte Gashin dhe para pak javësh atë me Klajdi Harunin, një përpunim i “Oj Lulije”, zbuloi disa gjëra për veten përmes kësaj rubrike.

Po të ishte shtazë, Bruno do ishte një koala se ai e do shumë gjumin.

Ai po ashtu tregoi çka i bleu Klajdit për shtëpi të re, kur e ka ndërmend të dobësohet, çka ka kompleks dhe cila femër ia ka ‘djeg’ atij.

Këto dhe të tjera i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm