Dueti mes Fifit dhe Remzie Osmanit publikohet në prag të festave të fundvitit

By

Muaj më parë u paralajmërua dueti mes Fifit dhe Remzie Osmanit.

Edhe pse u mendua se do të publikohej shumë më herët, kjo këngë u shtye por tani ka një periudhë se kur do e dëgjojmë.

Prive mëson se ky projekt do të publikohet pas një muaji, në prag të festave të fundvitit.

Ky projekt nuk do jetë i vetmi bashkëpunim që Fifi do të sjellë por që ajo nuk ka zbuluar asnjë detaj, deri në ditën e publikimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm