Po “rrihej” me Stresin, Gresa lëndohet (VIDEO)

By

Modelja Gresa Hoti ka pësuar një lëndim të vogël sot.

Teksa po ‘rrihej’ me Stresin në dhomën e ndejës, ajo papritur e lëndon veten, por fatmirësisht nuk u bë më e madhe.

Në atë moment, reperi i ndihmon modeles dhe gjithçka kaloi si më së miri, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm