Po rikthehemi! – Kur Blero i propozoi Afronës në Prive Reality (VIDEO)

By

Ka pasur shumë kërkesa që Prive Reality të rikthehet…

Dhe po, dëshira po iu plotësohet.

Emisioni i veçantë për festat e fundvitit me të famshëm shqiptarë, po kthehet sërish në ekranet e juaja.

Deri në zbulimin e detajeve, iu risjellim një prej momenteve më emocionuese që ndodhi pikërisht në Prive Reality disa vjet më parë.

Në videon e mëposhtme, keni mundësi të shihni edhe një herë propozimin e Bleros për Afronën e cila ishte jashtëzakonisht e emocionuar.

Kujtojmë që çifti janë martuar këtë vit në një dasmë madhështore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm