Po planifikojnë dasmë? Ja si përgjigjen Albiona dhe Keni

By

Çifti i famshëm i TikTokut erdhën në intervistën e tyre të parë për Prive.

Dyshja u përgjigjen në pyetjet më pikante të Prive në intervistën e modifikuar si “120 sekonda”.

Ndiqni videon e mëposhtme për të zbuluar përgjigjen e tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm