Po ndodh tani! Ja cili është hapi i rradhës i Cozman

By

Mundësinë e një dueti mes Onat dhe Cozman, Prive.al e kishte paralajmëruar kohë më parë (lexo KËTU).

E duket se nga periudha e idesë ka kaluar mjaftueshëm kohë sa për t’u konkretizuar dueti mes dy reperëve të njohur nga Babastars.

Kënga ‘Aviona’ tashmë është finalizuar dhe sot pasdite në kryeqytet po i realizohet videoklipi.

Prive.al ju sjell foto nga sheshxhirimet e projektit që vjen në një periudhë ku Cozy është në vëmendje të gjithë medias për shkak të përleshjes së armatosur me reperin nga Shqipëria, Noizy.

Duket se për reperin nga Kosova, përgjigja më e mirë është puna në projektet e reja. /Prive.al/

1474220724951

 

Artikuj të ngjashëm