Kjo është “Autostrade” nga Semi Jaupaj (VIDEO)

By

Semi Jaupaj ka sjellë projektin e ri muzikor.

“Autostrade” mban titullin kënga, teksti dhe muzika e të cilës mbajnë vulën e Yll Limanit.

Projekti muzikor është shoqëruar me videoklip dhe të plotë mund ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm