Po kthehet 2Po2, pas një kohe të gjatë po publikon këngë

By

Gjashtë muaj më parë ai lansoi një këngë dhe që nga atëherë, s’kemi dëgjuar më për reperin 2Po2.

Por siç duket ai paska qenë duke punuar në projektet e radhës.

Reperi i njohur kosovar, siç merrvesh Prive, do të lansojë një këngë të re të shtunën. Përndryshe, kënga efundit që solli ishte kënga “Cartel”, klipi i së cilë su bazua nëserialin e famshëm spanjoll “Casa de Papel”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm