Pink anulon papritur koncertet, ç’ndodhi?

By

Pink i ka dhënë fansave një arsye pse ajo duhet t’i anulojë shfaqjet e njëpasnjëshme.

Këngëtarja tregoi se do t’i duhet të shtyjë dy shfaqjet në Tacoma, Washingon, në Shtetet e Bahkuara të Amerikës në mes të turneut të saj të Karnavalit Veror 2023-tës për shkak të një çështjeje urgjente familjare.

“Më vjen shumë keq t’i informoj mbajtësit e biletave të Tacoma se dy shfaqjet 17 tetor dhe 18 tetor do të shtyhen,” shkroi Pink në Instagram.

“Çështjet mjekësore familjare kërkojnë vëmendjen tonë të menjëhershme. I dërgoj të gjithëve Unë kërkoj ndjesë time më të sinqertë për çdo shqetësim që ka shkaktuar. Unë nuk po dërgoj asgjë përveç dashurisë dhe shëndetit për të gjithë”, shtoi ajo.

Pink është aktualisht në mes të turneut të saj botëror, i planifikuar të përfundojë në pranverë me një ndalesë në Townsville, Australi, raporton Enews, transmeton Klankosova.tv.

Deri më tani, emisionet e saj janë bërë kryefjalë për momente si në skenë ashtu edhe jashtë saj.

Artikuj të ngjashëm