Përplasje e fortë, Vivi e quan Xhulin një “derr”

By

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material i një momenti goxha delikat në mes të Vivien dhe Xhulit.

Në pamjet e siguruara nga “Vëllai i Madh”, shihet Vivien teksa e krahason Xhulin me derrkucët.

Gjithsesi, për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për më shumë detaje, ndiqeni spektaklin Prime ‘live’ në ekranet e Klan Kosova, ArtMotion, NimiTV dhe Kujtesa.

Artikuj të ngjashëm