Çfarë i tha nëna e një dëshmori Gold AG-së ditën kur ai u bë baba?

By

Djali i parë i artistit, Gold AG, erdhi në jetë me 28 nëntor. Për një patriot si reperi kjo ishte një gëzim i dyfishtë në familjen e tij.

I ftuar së fundmi në një intervistë për Prive, ai rrëfeu shumë të pathëna për jetën e tij në “5 data”.

Më tej ai zbuloi edhe një telefonatë që kishte shkëmbyer me një nënë të një djali dëshmor.

Zonja e kishte telefonuar reperin për ta uruar për ardhjen e djalit, dhe Ariani zbuloi se çfarë i kishte thënë ajo.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm