Përgjigjet Diona Fona: Është në lidhje apo jo? (VIDEO)

By

Këtë javë ajo u bë për herë të parë protagonistja e intervistës më të shkurtër në Prive.

“60 Sekonda” për Diona Fonën nuk ishin të lehtë pas pyetjeve me thumba të gazetarit Artan Telaku.

A e kanë tradhtuar? Me kë do donte të arratisej dhe kujt i mbanë sekrete?

E po ashtu, ajo rrëfen nëse është në lidhje ose jo!

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm