Këngëtari shqiptar takoi aksidentalisht zonjën e parë Melania Trump, ja çfarë i ndodhi!

By

Nuk ndodh shpesh që të takosh Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara, kur dihet se ajo ditën e kalon nën protokolle të rrepta dhe e mbrojtur mirë nga shërbimi sekret i shtetit.

Por ja që një shqiptari ajo s’i ikën dot.

Bëhet fjalë për këngëtarin Seven Saraqi, i cili aksidentalisht është takuar me Zonjën Trump, në një hotel në SHBA.

Këtë javë ai ishte protagonist i rubrikës “10-të gjëra që s’i dini”, duke rrëfyer ato që publiku si dinte për të.

Dhe të pathënat e tij, janë goxha interesante!

Ndiqeni të plotë intervistën e tij për të kuptuar çfarë ndodhi me zonjën Trump!

https://www.youtube.com/watch?v=-f8XWI3pvmc

Artikuj të ngjashëm