‘Përgjaket’ Seldi

By

Tashmë si beqar dhe me më shumë kohë në dispozicion, Seldi Qalliu po merret me veten më shumë se kurrë.

Në tentim për të bërë trupin perfekt, Seldi po ushtron intezivisht por jo derisa djersitet por derisa po ‘përgjaket’.

Në rrjetin social Instagram, këngëtari ka treguar këmbën e tij të përgjakur nga vrapimi për rreth 90 minuta pa ndalur.

Seldi definitivisht duhet t’i ndërroj këpucët në mënyrë që këto probleme të mos i ndodhin nga tani e tutje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm