Përfundojnë pushimet për Shkurte Gashin

By

Disa ditë pushimi pas një viti përplot aktivitete ishin tejet të nevojshme për këngëtaren Shkurte Gashi.

Ajo bashkë me dy shoqe të saj një javë më parë mori rrugë drejt Italisë duke shijuar në maksium bukuritë e qyteteve atje.

E duket se koha e ngrohtë dhe momentet shumë të mira të kaluara me shoqërinë e saj, kanë bërë që Shkurta të dëshirojë të qëndrojë akoma në Itali, por ditët e rezervuara për pushime ishin këto.

Përmes rrjeteve sociale, Shkurta është ‘përshëndetur’ me Italinë për t’u kthyer në vendlindje ku e presin punët dhe natyrisht edhe koncertet kudo ku flitet shqip. /Prive.al/

Screenshot_2016-01-29-12-54-38

Screenshot_2016-01-29-12-54-57

Artikuj të ngjashëm