Performanca e J Lo dhe Maluma ishte në rrezik të censurimit!

By

E diela i takoi eventit të madh të muzikës në Amerikë, “American Music Aëards” e vlerësuar si një prej festivaleve më të rëndësishme të globit.

E për këtë arsye emrat e mëdhenjë sjellin performance që mbahen mend e komentohen shumë.

Njëjtë është edhe fati i interpretimit të Jennifer Lopez me Malumën për këngët “Pa ti” dhe “Lonely” të cilat janë pjesë e kolonës zanore të filmit “Marry me” që akoma nuk është lansuar.

E këngët erdhën me një performancë mjaft sensuale, e sipas mediave të huaj televizioni që ka të drejtat e “AMA” kishte menduar cenzurimin e këtij segmenti.

Mirëpo, opinionet mbi këtë interpretim janë dysh, disa e vlerësojnë si eksplicite e për të tjerë nuk ishte shqetësuese ajo se çfarë panë në skenë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm