A ka pasur Lori lidhje dashurie me artistët shqiptarë? – ja si përgjigjet këngëtarja

By

Në rubrikën “Haje ose Ndaje” gjatë emisionit N’drrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, këngëtarja shqiptare Lori u pyet nëse ka pasur lidhje me dikë nga estrada shqiptare.

Ajo u përgjigj sinqerisht me ‘jo’ duke thënë se të gjithë artistët e skënës muzikore i konsideron si kolegë.

Ndër të tjerash, Lori ishte edhe përballë pyetjes së cili reper është më i mirë, Ledri apo Geti.

Edhe pse të dy kanë vite në skenë dhe kanë shumë projekte të mira, Lori zgjodhi Ledri Vulën si më të mirë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm